Vaše stroje v těch nejlepších rukou
Jsme autorizovaný prodejce, který vám nabízí nejen špičkové stroje, ale i kompletní servis v záruce i po jejím uplynutí. Díky našim zkušenostem máte jistotu, že vaše zařízení bude vždy fungovat spolehlivě a bez komplikací.
STIGA Combi 48 S
Samojízdná sekačka Combi 48 S je vybavena benzínovým motorem STIGA 139 cm3 a hybridním sběrným košem 60 l s indikátorem naplnění. Sekačka nabízí samohybné zařízení, což usnadňuje práci i na nerovném terénu, a systém 4 v 1 umožňuje sběr, mulčování, boční či zadní výhoz posečené trávy.
Hlavní výhody
Motor STIGA 139 cm3, výkon 2,20 kW při 2900 ot/min
Samohybné zařízení pro snadnou manipulaci
Šířka sečení 46 cm
Hybridní sběrač 60 l s indikátorem plného koše
Centrální nastavení výšky sečení (6 poloh, 22–65 mm)
Nastavitelná a sklopná rukojeť pro uživatelský komfort
Součástí dodávky mulčovací zástrčka
Tato spolehlivá a kompaktní sekačka je ideální pro středně velké zahrady, kde je potřeba pohodlí, přesnost a jednoduchá obsluha.
| Výrobce | STIGA |
| Ovládání otáček | Pevné otáčky |
| Kapacita palivové nádrže | 0.75 l |
| Startér | Manuální |
| Délka produktu | 1550 mm |
| Pojezd | S vlastním pohonem |
| Prodejní název produktu | Combi 48 S |
| Pojezd | S vlastním pohonem |
| Barva produktu | Šedá |
| Kapacita sběratelů | 60 l |
| Pohon | Pohon zadních kol |
| Sezóna | 2024/2025 |
| Typ rukojeti | Ergonomická s vačkovým zámkem + měkkou rukojetí |
| EAN | 8008984864436 |
| Značka motoru | STIGA |
| Model motoru | ST 140 OHV Autochoke Powered by STIGA |
| Kola | 200/200 mm drážkovaná kola na kuličkových ložiskách s měkkým běhounem |
| Objem motoru | 139 cm³ |
| Typ pohonu | Benzín |
| Model motoru | ST 140 OHV Autochoke Powered by STIGA |
| Nastavení výšky sečení | Centralní |
| Kapacita olejové nádrže | 0.5 l |
| Polohy výšky sečení | 6 pozic |
| Rozsah výšky sečení | 22 - 65 mm |
| Šířka záběru | 46 cm |
| Přední rukojeť | Ano |
| Nastavitelné řídítka | Ano |
| Sklopné řídítka | Ano |
| Typ koše | Hybridní s varováním |
| Funkce mulčování | true |
Hmotnost- 27kg