Vaše stroje v těch nejlepších rukou
Jsme autorizovaný prodejce, který vám nabízí nejen špičkové stroje, ale i kompletní servis v záruce i po jejím uplynutí. Díky našim zkušenostem máte jistotu, že vaše zařízení bude vždy fungovat spolehlivě a bez komplikací.
STIGA Combi 50 SQ H
Samojízdná sekačka Combi 50 SQ H s benzínovým motorem Honda 167 cm3 nabízí vysoký výkon a všestrannost se systémem 4 v 1 – sběr, mulčování, boční výhoz a zadní výhoz. Ideální pro středně velké až velké trávníky, tato sekačka kombinuje efektivní sekání, pohodlí a odolnost.
Hlavní výhody
Benzínový motor Honda 167 cm3 s výkonem 3,3 kW při 2900 ot./min
Pohon zadních kol pro snadný pohyb po trávníku
Šířka záběru 48 cm pro rychlé pokrytí plochy
70l sběrný koš na trávu s indikátorem naplnění
Systém 4 v 1: sběr, mulčování, boční i zadní výhoz
Centrální nastavení výšky sečení (25–65 mm)
Robustní ocelové šasi a ergonomická, nastavitelná rukojeť
Součástí dodávky mulčovací zástrčka a boční deflektor
S touto sekačkou získáte spolehlivý, výkonný a všestranný stroj, který zvládne sekání trávníků i při různém terénu a zajišťuje pohodlí obsluhy během práce.
| Výrobce | STIGA |
| Ovládání otáček | Pevné otáčky |
| Kapacita palivové nádrže | 0.95 l |
| Startér | Manuální |
| Délka produktu | 1570 mm |
| Pojezd | S vlastním pohonem |
| Prodejní název produktu | Combi 50 SQ H |
| Pojezd | S vlastním pohonem |
| Systém sečení 4 v 1 | Ano |
| Barva produktu | Šedá |
| Kapacita sběratelů | 70 l |
| Pohon | Pohon zadních kol |
| Sezóna | 2024/2025 |
| Typ rukojeti | Ergonomická s vačkovým zámkem + měkkou rukojetí |
| EAN | 8008984865129 |
| Značka motoru | Honda |
| Model motoru | GCVx170 OHV Automatický sytič |
| Kola | 180/240 mm drážkovaná kola na kuličkových ložiskách s měkkým běhounem |
| Objem motoru | 167 cm³ |
| Typ pohonu | Benzín |
| Model motoru | GCVx170 OHV Automatický sytič |
| Nastavení výšky sečení | Centralní |
| Kapacita olejové nádrže | 0.4 l |
| Polohy výšky sečení | 5 pozic |
| Rozsah výšky sečení | 25 - 65 mm |
| Šířka záběru | 48 cm |
| Přední rukojeť | Ano |
| Nastavitelné řídítka | Ano |
| Sklopné řídítka | Ano |
| Mycí linka | Ano |
| Typ koše | Hybridní s varováním |
| Funkce mulčování | true |
Hmotnost- 35kg