Vaše stroje v těch nejlepších rukou
Jsme autorizovaný prodejce, který vám nabízí nejen špičkové stroje, ale i kompletní servis v záruce i po jejím uplynutí. Díky našim zkušenostem máte jistotu, že vaše zařízení bude vždy fungovat spolehlivě a bez komplikací.
STIGA Combi 748 SE
Samojízdná sekačka Combi 748 SE je vybavena benzínovým motorem STIGA 139 cm3 s elektrickým startováním a systémem 4 v 1: sběr, mulčování, boční výhoz a zadní výhoz. Prostorný 60litrový sběrný koš s indikátorem naplnění a praktickým nástavcem umožňuje efektivní sběr trávy bez její ztráty.
Hlavní výhody
Motor STIGA ST 140 LS, 139 cm3, 2,20 kW při 2900 ot/min s elektrickým startováním
Samojízdný pohon pro snadné manévrování
Šířka řezu 46 cm
Hybridní sběrný koš 60 l s indikátorem plného koše
4 způsoby sečení: sběr, mulčování, boční a zadní výhoz
Centrálně nastavitelné výšky sečení (6 poloh, 22–80 mm)
Velká zadní kola (280 mm) pro snadné překonávání nerovného terénu
Součástí dodávky boční deflektor a mulčovací záslepka
Nástavec sběrného koše pro snadné připojení a zabránění ztrátě posečené trávy
| Výrobce | STIGA |
| Ovládání otáček | Pevné otáčky |
| Kapacita palivové nádrže | 0.9 l |
| Startér | Elektrické spouštění pomocí tlačítka |
| Délka produktu | 1510 mm |
| Pojezd | S vlastním pohonem |
| Prodejní název produktu | Combi 748 SE |
| Pojezd | S vlastním pohonem |
| Systém sečení 4 v 1 | Ano |
| Barva produktu | Šedá |
| Kapacita sběratelů | 60 l |
| Pohon | Pohon zadních kol |
| Sezóna | 2024/2025 |
| Typ rukojeti | Fulcrum + soft grip |
| EAN | 8008984852006 |
| Značka motoru | STIGA |
| Model motoru | ST 140 LS OHV Autochoke Powered by STIGA |
| Kola | 200 / 280mm drážkovaná kola na kuličkových ložiskách s měkkým běhounem |
| Objem motoru | 139 cm³ |
| Typ pohonu | Benzín |
| Model motoru | ST 140 LS OHV Autochoke Powered by STIGA |
| Nastavení výšky sečení | Centralní |
| Kapacita olejové nádrže | 0.5 l |
| Polohy výšky sečení | 6 pozic |
| Rozsah výšky sečení | 22 - 80 mm |
| Šířka záběru | 46 cm |
| Přední rukojeť | Ano |
| Nastavitelné řídítka | Ano |
| Sklopné řídítka | Ano |
| Mycí linka | Ano |
| Typ koše | Hybridní s varováním |
| Funkce mulčování | true |
Hmotnost- 34kg