Vaše stroje v těch nejlepších rukou
Jsme autorizovaný prodejce, který vám nabízí nejen špičkové stroje, ale i kompletní servis v záruce i po jejím uplynutí. Díky našim zkušenostem máte jistotu, že vaše zařízení bude vždy fungovat spolehlivě a bez komplikací.
STIGA Combi 955 VE
Samojízdná sekačka Combi 955 VE s motorem STIGA ST 200 LS 196 cm3 je ideální pro zahrady do 2000 m2. Nabízí 4 způsoby sečení – sběr, mulčování, boční výhoz a zadní výhoz – a prostorný sběrný koš 70 l s indikátorem naplnění.
Hlavní výhody
Motor STIGA ST 200 LS 196 cm3 s elektrickým startováním
Samojízdný pohon s plynulou regulací rychlosti z rukojeti
Šířka záběru 53 cm pro rychlé sekání
4 způsoby sečení: sběr, mulčování, boční a zadní výhoz
Centrálně nastavitelné výšky sečení (5 poloh, 25–80 mm)
Robustní ocelové šasi a ergonomická, měkká rukojeť
Praktické rychloupínací body pro snadné složení a uskladnění
Součástí dodávky boční deflektor a mulčovací zástrčka
| Výrobce | STIGA |
| Ovládání otáček | Pevné otáčky |
| Kapacita palivové nádrže | 0.9 l |
| Startér | Elektrické spouštění pomocí tlačítka |
| Délka produktu | 1720 mm |
| Pojezd | Self-propelled with speed variator |
| Prodejní název produktu | Combi 955 VE |
| Pojezd | Self-propelled with speed variator |
| Systém sečení 4 v 1 | Ano |
| Barva produktu | Šedá |
| Kapacita sběratelů | 70 l |
| Pohon | Pohon zadních kol |
| Sezóna | 2024/2025 |
| Typ rukojeti | Fulcrum + soft grip |
| EAN | 8008984852297 |
| Značka motoru | STIGA |
| Model motoru | ST 200 LS OHV s aut.sytičem Powered by STIGA |
| Kola | 200 / 280mm drážkovaná kola na kuličkových ložiskách s měkkým běhounem |
| Objem motoru | 196 cm³ |
| Typ pohonu | Benzín |
| Model motoru | ST 200 LS OHV s aut.sytičem Powered by STIGA |
| Nastavení výšky sečení | Centralní |
| Kapacita olejové nádrže | 0.5 l |
| Polohy výšky sečení | 5 pozic |
| Rozsah výšky sečení | 25 - 80 mm |
| Šířka záběru | 53 cm |
| Přední rukojeť | Ano |
| Nastavitelné řídítka | Ano |
| Sklopné řídítka | Ano |
| Mycí linka | Ano |
| Typ koše | Hybridní s varováním |
| Funkce mulčování | true |
Hmotnost- 41kg