Vaše stroje v těch nejlepších rukou
Jsme autorizovaný prodejce, který vám nabízí nejen špičkové stroje, ale i kompletní servis v záruce i po jejím uplynutí. Díky našim zkušenostem máte jistotu, že vaše zařízení bude vždy fungovat spolehlivě a bez komplikací.
Zahradní traktor STIGA Estate 9102 WX je navržen pro náročné sečení, sběr i mulčování na rozsáhlých plochách až 8 000 m2. Díky pohonu všech kol (4WD) si bez problémů poradí se svažitým, nerovným i hůře přístupným terénem.
Srdcem stroje je dvouválcový motor Honda GXV 690 o objemu 688 cm3, který nabízí vysoký výkon, kultivovaný chod s nižšími vibracemi a efektivní spotřebu paliva. O perfektní výsledek sečení se stará žací ústrojí o záběru 102 cm se dvěma časovanými křídlovými noži, které zajišťují rovnoměrný střih bez vynechaných míst.
Traktor nabízí tři režimy sečení – sběr, mulčování a zadní výhoz a 9 přednastavených výšek sečení, takže jej snadno přizpůsobíte aktuálním podmínkám trávníku. Posečená tráva je efektivně sbírána do extra velkého 360l sběrného koše, který minimalizuje přerušení práce.
Ovládání je plynulé a přesné díky hydrostatické převodovce ovládané pedálem. Komfort obsluhy zvyšuje inteligentní 5,5" širokoúhlý displej, který přehledně zobrazuje všechny důležité provozní informace, dále zvýšený ergonomický volant, pohodlné sedadlo s loketními opěrkami a elektromagnetické zapínání nožů ovládané tlačítkem.
Robustní konstrukci doplňuje ochranný nárazník a optimalizované nasávání vzduchu pod kapotou, které přispívá k dlouhé životnosti a stabilnímu výkonu stroje.
Pohon všech kol (4WD) pro práci v náročném terénu
Dvouválcový motor Honda GXV 690 (688 cm3)
Žací ústrojí 102 cm se dvěma křídlovými noži
360l sběrný koš pro dlouhé pracovní intervaly
3 režimy sečení: sběr, mulčování, zadní výhoz
9 výšek sečení pro maximální flexibilitu
Hydrostatická převodovka ovládaná pedálem
5,5" inteligentní širokoúhlý displej
Vysoký komfort obsluhy a robustní konstrukce
Součástí balení: mulčovací zástrčka, závěs pro přívěs a nabíječka akumulátoru.
| Výrobce | STIGA |
| Kapacita baterie | 22 Ah |
| Kapacita palivové nádrže | 10 l |
| Chlazení motoru | Vzduch |
| Délka produktu | 2620 mm |
| Sytič | Manuál |
| Typ převodu | Hydrostatický |
| Sada pro mulčování | Součástí |
| Prodejní název produktu | Estate 9102 WX |
| Volba převodu | Ovládaní pedálem |
| Vyprázdnění sběrače | Manuální |
| Barva produktu | Žlutá |
| Pohon | Pohon čtyř kol |
| Nabíječka baterií | Součástí |
| Kapacita sběratelů | 360 l |
| Sezóna | 2024/2025 |
| Závěsné zařízení | Součástí |
| Kusů v krabici | 1 |
| EAN | 8008984852532 |
| Volant | STIGA Premium s měkkou rukojetí |
| Typ sedadla | STIGA komfort Plus s područkami |
| Nastavení sedadla | Jednou pákou |
| Značka motoru | Honda |
| Spouštění sečení | Elektrický |
| Model motoru | GXV 690 |
| Přístrojová deska | Ano s inteligentním širokoúhlým displejem |
| Objem motoru | 688 cm³ |
| Rozměr předního kola | 16x6.00-8 |
| Rozměr zadního kola | 20x10.00-10 |
| Typ pohonu | Benzín |
| Počet válců | 2 |
| Počítadlo motohodin | Ano - na displeji |
| Světlomety | LED – Advanced |
| Model motoru | GXV 690 |
| Tempomat | Ano |
| Nastavení výšky sečení | Manuál s ovládacím knoflíkem |
| Polohy výšky sečení | 9 pozic |
| Rozsah výšky sečení | 25 - 100 mm |
| Šířka záběru | 102 cm |
| Počet válců | 2 |
| Nárazník | Ano |
| Mycí linka | Ano |
| Typ koše | Textilní |
| Antiscalp kola | 4 |
| Minimální neposekaný radius | 101 cm |
| Počet nožů | 2 |
| Bezpečnostní systém | Sedadlo s bezpečnostním vypínačem |
| Hmotnost: | 300 kg |
|---|