| Výrobce | MAKITA |
| Upnutí / velikost vrtáku | upraveno pro nástroje SDS-MAX |
| Příkon | 1.510 W |
| Otáčky naprázdno | 150 - 310 min-1 |
| Počet úderů naprázdno | 1.100 - 2.250 min-1 |
| Síla jednotlivého úderu | 20 J |
| Vrtací výkon (vrták O) | 52 mm |
| Vrtací výkon (korunka O) | 160 mm |
| Vibrace 3ax při vrtání | 17 m/s2 |
| Vibrace 3ax při sekání | 10,5 m/s2 |
| Hmotnost | 10,9 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 599 x 134 x 287 mm |