| Výkon (W) | 2500 |
| Drtící výkon (cm) | 4,5 |
| Typ motoru | 230 V, 50 Hz |
| Otáčky (ot/min) | 4200 |
| Objem vaku (l) | 55 |
| Počet nožů | 2 |
| Hmotnost (Kg): | 10.44 |
| Rozměry (cm): | 46 x 37 x 91 |
| Rozměry balení (cm): | 61.5 x 32.5 x 35.5 |
| Obj. č.: | ES24A1901091B |
| Výrobce | Riwall |
| Výkon | 2500 W |
| Drtící výkon | 4,5 cm |
| Typ motoru | 230 V, 50 Hz |
| Otáčky | 4200 ot/min |
| Objem vaku | 55 l |
| Počet nožů | 2 |