Technický popis
SCHEPPACH Pásová pila Basa 3.0 v 230V 1901503901
Příkon (W) 700 /800
Typ motoru 230V 50 Hz
Rozměr stolu (mm) 548x400
Výška stolu (mm) 520
Řezná šířka (mm) 306
Šířka pilového pásu (mm) 3-15
Délka pásu (mm) 2360
Řezná výška (mm) 205
Nastavení sklonu (°) -8/45
Průměr odsávací přípojky (mm) 100
Průměr kola setrvačníku (mm) 315
Rychlost pásu (m/min) 370-750
Hmotnost (Kg): 68.40
Rozměry balení (cm): 115 x 62 x 42
Obj. č.: 1901503902
Dodáváno včetně stojanu.
Pásová pila Scheppach BASA 3 je profesionální stroj, který v sobě zahrnuje většinu jedinečných technologických řešení z celé řady BASA, ověnčené mnohými tituly. Tato stolová pila tak nabízí mnohem více, než její konkurenti ve třídě. Vše začíná velmi precizním vedením pilového pásu na třech kalených heavy-duty válečkách, a to jak nad, tak i pod stolem. Pás je přesně veden na velkém, speciálně centrovaném a broušeném kole s gumovým povrchem. To je součástí unikátního systému nastavitelné rychlosti Vario Drive. Horní část držáku pilového pásu je výškově nastavitelná otáčením ovládacího kolečka. Pás sám se dá bleskově vyměnit díky jednoduchému mechanizmu s rychloupínací pákou. Masívní stolek je vyroben z litiny a dá se naklápět v rozmezí -8° až +45°. Stolek dodává dostatečnou podporu pro obrobek a díky úpravě povrchu výrazně snižuje tření, takže obrobek po něm můžete naprosto přesně posouvat. Velmi přesné pravítko, osazené pro zlepšení čitelnosti měřítka zvětšovacím sklem, se dá uchytit z obou stran pilového pásu. Pila se vyznačuje i vynikajícími hodnotami řezné výšky a šířky, které dělají 205 mm a 306 mm. Pásová pila je rovněž vybavena konektorem pro připojení odsavače pilin a robustním stojanem s kolečky a výsuvnou pákou pro snadný transport.
| Výrobce | Scheppach |
| Příkon | 800 W |
| Typ motoru | 230 V, 50 Hz, indukční |
| Rozměr stolu | 548 x 400 mm |
| Šířka pilového pásu | 3-15 mm |
| Délka pásu | 2360 mm |
| Řezná výška | 205 mm |
| Řezná šířka | 306 mm |
| Průměr kola setrvačníku | 315 mm |
| Rychlost pásu | 370-750 m/min |
| Výška stolu | 520 mm |
| Průměr odsávací přípojky | 100 mm |
| Nastavení sklonu | -8/45 ° |