| Typ motoru | 230 V, 50 Hz |
| Příkon (W) | 1050 |
| Kulatá brusná podložka (průměr) (mm) | 180 |
| Rychlost kruhového nástavce (ot/min) | 410-1900 |
| Průměr odsávací přípojky (mm) | 40 |
| Průměr kotouče (mm) | 180 |
| Vnitřní průměr kotouče (mm) | 22 |
| Hmotnost (Kg): | 4.00 |
| Rozměry (cm): | 37 x 21 x 17 |
| Rozměry balení (cm): | 38 x 22 x 19 |
| Obj. č.: | 5903825901 |
Bruska Scheppach BFR 1200 není jen běžný nástroj na sádrokarton. Díky konstrukci umožňující použití brusného kotouče s posypem z drceného tvrdokovu rozšiřuje své využití i na velmi tvrdé povrchy. Snadno tak zvládne odstraňování omítky, srovnávání betonu, likvidaci zbytků lepidel a nátěrů nebo odstraňování kůry ze dřeva. Kotouč je vhodný i pro hrubé broušení a tvarování povrchů, vyrovnávání přechodů či opracování materiálů jako pískovec, vápenopískové cihly nebo porobeton.
Standardní příslušenství pak najde využití při broušení sádrokartonových či polystyrenových desek a při přípravě povrchů před lakováním nebo leštěním.
Stroj pohání silný motor 1050 W s nastavitelnou rychlostí otáček. Komfort a přesnost práce zajišťuje ergonomická nastavitelná rukojeť, odnímatelná část předního krytu pro broušení v rozích a u stěn a integrované odsávání prachu s možností připojení vaku nebo externího zařízení.
Scheppach svým zákazníkům zároveň poskytuje širokou servisní síť, jejíž nedílnou součástí je i naše společnost.
Bližší informace o záručních podmínkách naleznete zde.

| Výrobce | Scheppach |
| Typ motoru | 230 V, 50 Hz |
| Příkon | 1050 W |
| Kulatá brusná podložka (průměr) | 180 mm |
| Rychlost kruhového nástavce | 410-1900 ot/min |
| Průměr odsávací přípojky | 40 mm |
| Průměr kotouče | 180 mm |
| Vnitřní průměr kotouče | 22 mm |