| Příkon (W) | 550 |
| Průtok vzduchu (m3/h) | 1150 |
| Podtlak (Pa) | 900 |
| Objem vaku (l) | 75 |
| Délka hadice (mm) | 2000 |
| Průměr hadice (mm) | 100 |
| Typ motoru | 230 V, 50 Hz |
| Hmotnost (Kg): | 14.00 |
| Rozměry (cm): | 65 x 44.6 x 143 |
| Rozměry balení (cm): | 75 x 46 x 42 |
| Obj. č.: | 5906307901 |
Při práci se dřevem je nutný výkonný odsavač, který ochrání před nepříjemným prachem nejenom Vás, ale i váš stroj. Vaši dílnu pak snadno udržíte v čistotě, bude se Vám v ní příjemněji pracovat a zbytečně neohrozíte své zdraví. Odsavač Scheppach DC 500 je pro tuto práci ideální díky kompaktnímu designu, výkonnému motoru 550 W, kvalitnímu sběrnému vaku s velkým objemem 75 l a výborné kvalitě filtrace vzduchu. Pro snadný transport je odsavač vybaven pojezdovými kolečky. Jako příslušenství dostanete zdarma čtyřdílnou redukci na různé průměry napojení, včetně malých strojů.
| Výrobce | Scheppach |
| Příkon | 550 W |
| Průtok vzduchu | 1150 m3/h |
| Podtlak | 900 Pa |
| Objem vaku | 75 l |
| Délka hadice | 2000 mm |
| Průměr hadice | 100 mm |
| Typ motoru | 230 V, 50 Hz |