SCHEPPACH Stojanová vrtačka DP 16 SL s laserem 4906807901
Typ motoru 230V, 50Hz
Příkon (W): 550
Otáčky (ot/min): 460-2480
Rozměr stolu (mm): 190 x 190
Rozsah natočení stolu (°): -45/0/45
Sklíčidlo 16mm
Vzdálenost sklíčidlo-stůl (mm): 175
Vzdálenost sklíčidlo-základna (mm): 360
DP 16 SL stojanová vrtačka s křížovým laserem
Stojanová vrtačka Scheppach DP 16 SL je výborně vybavený model vhodný hlavně pro náročné kutily, do dílen ap. Zásadní odlišností od ostatních modelů je křížový laser, který umožní velmi snadnou orientaci při vrtání a urychlí práci při vrtání větších sérií obrobků. Stroj má robustní konstrukci z odolné litiny, sklíčidlo 16 mm ve standardu, pět stupňů rychlosti pro práci s tvrdým a měkkým dřevem, kovy i plasty, svěrák pro přidržení obrobku na pracovním stole a silný motor 550 W, který si poradí s jakýmkoliv materiálem. Stroj samozřejmě splňuje poslední požadavky evropské unie na bezpečnost, jako je např. hlavní vypínač umístěný na čele stroje, průhledný kryt sklíčidla ap. Stroj je umístěn na stabilním podstavci s možností pevného uchycení šrouby k pracovní desce nebo podlaze.
| Výrobce | Scheppach |
| Typ motoru | 230V, 50Hz |
| Příkon | 550 W |
| Otáčky | 510 - 2430 ot/min |
| Rozměr stolu | 194 x 165 mm |
| Rozsah natočení stolu | -45/0/45 ° |
| Sklíčidlo | 16mm |
| Vzdálenost sklíčidlo-stůl | 305 mm |
| Vzdálenost sklíčidlo-základna | 405 mm |