Motor: 230 V/50 Hz
Příkon: 710 W
Převodovka: dvoustupňová Počet otáček: variabilní, 170 – 880/490-2600 ot./min.
Rozměr základny: 350 x 300 x 30 mm
Sklíčidlo: rychloupínací, 1,5 -13 mm
Max. zdvih: 100 mm
Max. vzdálenost sklíčidlo-základna: 280 mm
Ø vrtání do dřeva: 40 mm
Ø vrtání do oceli: 13 mm
Rozměry stroje: 350 x 300 x 650 mm
Objednávkové číslo: 5906821901
EAN: 4046664092209 Hmotnost: 8,2 kg
DP 60
Stojanová vrtačka s křížovým laserem a LED osvětlením
Výhody:
Scheppach DP 60 představuje moderní a uživatelsky přívětivé pojetí stojanové vrtačky vhodné do každé domácí dílny. Stroj je díky použití profesionálních komponentů velmi přesný a intuitivně se ovládá. Díky silnému motoru, dvoustupňové převodovce (1 stupeň, pokud potřebujete velkou sílu a 2 stupeň, pokud potřebujete vysoké otáčky) a plynulému elektronickému nastavení rychlosti otáček, si vždy zvolíte ideální parametry vrtání. Velký displej zobrazuje jednak hodnotu nastavení otáček a rovněž hloubku vrtání. Spolu s nastavitelnou hloubkovou zarážkou tak můžete vrtat libovolný počet stejně hlubokých děr. Přesnost práce vám zvýší i přesný křížový laser, LED osvětlení pracovního prostoru, velké otočné madlo (lze namontovat z obou stran pro praváky i leváky) s měkčenou protiskluzovou úpravou a profesionální rychloupínací sklíčidlo s automatickým utahováním vrtáku. Pracovní stůl je jednak vybaven rychloupínací svorkou, která umožňuje sevřít i kruhové obrobky a dále drážkami, do kterých lze upnout příslušenství, jako například standardně dodávané paralelní vodítko. Stroj samozřejmě splňuje poslední požadavky evropské unie na bezpečnost, jako je např. hlavní vypínač umístěný na čele stroje, průhledný kryt sklíčidla ap. Stroj je umístěn na stabilním podstavci s možností pevného uchycení šrouby k pracovní desce.
| Výrobce | Scheppach |
| Typ motoru | 230V, 50Hz |
| Příkon | 710 W |
| Otáčky | variabilní, 170–880 / 490-2600 ot/min |
| Rozměr stolu | 350 x 300 x 30 mm |
| Sklíčidlo | rychloupínací, 1,5 -13 mm |
| Zdvih | 100 mm |
| Vzdálenost sklíčidlo-základna | 280 mm |
| Vrtání do dřeva | 40 mm |
| Vrtání do oceli | 13 mm |