DIAMANTOVÝ KOTOUČ SOUČÁSTÍ PILY.
Typ motoru 230V, 50Hz
Příkon (W) 900
Otáčky (ot/min) 3000
Průměr kotouče (mm) 200
Vnitřní průměr kotouče (mm) 25.4
Úhel natočení kotouče (°) 0-45
Rozměr stolu (mm) 1290 x 400
Prořez 90° (mm) 36
Prořez 45° (mm) 29
Max. délka řezu (mm) 920
Max. velikost dlažby při diagonálním řezu (mm) 650 x 650
Integrované vodní čerpadlo Ano
Objem jímky na vodu (l) 30
Hmotnost (Kg): 50.00
Rozměry (cm): 156 x 44 x 114
Obj. č.: 5906706901
Délka řezu až 920 mm
Řezačka Scheppach FS 3600 je výborným pomocníkem všech profesionálních řemeslníků nebo náročných kutilů pracujících často s obklady či dlažbou.
Silný indukční motor s tepelnou ochranou si hravě poradí s řezáním dlažby, obkladaček, kabřincových obkladaček, žuly, mramoru apod.
Zásadní výhodou v této cenové kategorii je vynikající délka řezu 920 mm, což této řezačce umožňuje pracovat i s velmi oblíbenými velkoformátovými dlaždicemi až do rozměru 650 x 650 mm.
Pro práci s velkými formáty se skvěle hodí i dva posuvné rozšiřovací stolky.
Průměr kotouče 200 mm redukuje vibrace a spolu s precizním vedením na dvou vodičích umožňuje maximálně přesný a čistý řez o hloubce až 36 mm.
Ten je podmíněn i velmi robustní celokovovou konstrukcí stroje i podstavce. Řezačka umožňuje řezy na pokos a na dvojí pokos.
Stůl je vybaven přesnou milimetrovou stupnicí, úhlovým dorazem a podélným dorazem.
Chlazení řezného kotouče vodou a bezprašnou práci zajišťuje integrované čerpadlo.
Výhodou je i velká jímka na vodu o objemu 30 l.
Stroj Scheppach je vybaven nejmodernější bezpečnostní ochranou proti úrazu elektrickým proudem a rovněž zásuvka je vybavena proudovým chráničem.
Pro snadný transport je stroj vybaven kolečky.
| Výrobce | Scheppach |
| Typ motoru | 230V, 50Hz, indukční |
| Příkon | 900 W |
| Otáčky | 3000 ot/min |
| Průměr kotouče | 200 mm |
| Vnitřní průměr kotouče | 25.4 mm |
| Úhel natočení kotouče | 0-45 ° |
| Rozměr stolu | 1290 x 400 mm |
| Prořez 90° | 36 mm |
| Prořez 45° | 29 mm |
| Max. délka řezu | 920 mm |
| Max. velikost dlažby při diagonálním řezu | 650 x 650 mm |
| Integrované vodní čerpadlo | Ano |
| Objem jímky na vodu | 30 l |