| Typ motoru | 230V, 50Hz |
| Příkon (W) | 1200 |
| Otáčky (ot/min) | 3000 |
| Průměr kotouče (mm) | 230 |
| Vnitřní průměr kotouče (mm) | 25.4 |
| Úhel natočení kotouče (°) | 0-45 |
| Rozměr stolu (mm) | 1377 x 400 |
| Prořez 90° (mm) | 40 |
| Prořez 45° (mm) | 34 |
| Max. délka řezu (mm) | 1200 |
| Max. velikost dlažby při diagonálním řezu (mm) | 848 x 848 |
| Integrované vodní čerpadlo | Ano |
| Objem jímky na vodu (l) | 40 |
| Hmotnost (Kg): | 64.00 |
| Rozměry (cm): | 184.5 x 115.5 x 44 |
| Rozměry balení (cm): | 184 x 54 x 58.5 |
| Obj. č.: | 5906707901 |
Řezačka Scheppach FS 4700 je výborným pomocníkem všech profesionálních řemeslníků nebo náročných kutilů pracujících často s obklady či dlažbou velkého formátu. Silný indukční motor 1200 W s tepelnou ochranou si hravě poradí s řezáním dlažby, obkladaček, kabřincových obkladaček, žuly, mramoru apod. Zásadní výhodou je velká délka řezu 1200 mm, což této řezačce umožňuje pracovat i s velmi oblíbenými velkoformátovými dlaždicemi až do rozměru 848 x 848 mm. Pro práci s velkými formáty se skvěle hodí i dva posuvné rozšiřovací stolky. Průměr kotouče 230 mm redukuje vibrace a spolu s precizním vedením na dvou vodičích umožňuje maximálně přesný a čistý řez o hloubce až 40 mm. Ten je podmíněn i velmi robustní celokovovou konstrukcí stroje i podstavce a přesným nastavitelným laserem. Řezačka umožňuje řezy na pokos a na dvojí pokos a rovněž ponornou funkci. Stůl je vybaven přesnou milimetrovou stupnicí, úhlovým dorazem a podélným dorazem. Chlazení řezného kotouče vodou a bezprašnou práci zajišťuje integrované čerpadlo. Výhodou je i velká jímka na vodu o objemu 40 l. Stroj je vybaven nejmodernější bezpečnostní ochranou proti úrazu elektrickým proudem a rovněž zásuvka je vybavena proudovým chráničem. Pro snadný transport je stroj vybaven kolečky a skládacím podstavcem.
| Výrobce | Scheppach |
| Typ motoru | 230V, 50Hz |
| Příkon | 1200 W |
| Otáčky | 3000 ot/min |
| Průměr kotouče | 230 mm |
| Vnitřní průměr kotouče | 25.4 mm |
| Úhel natočení kotouče | 0-45 ° |
| Rozměr stolu | 1377 x 400 mm |
| Prořez 90° | 40 mm |
| Prořez 45° | 34 mm |
| Max. délka řezu | 1200 mm |
| Max. velikost dlažby při diagonálním řezu | 848 x 848 mm |
| Integrované vodní čerpadlo | Ano |
| Objem jímky na vodu | 40 l |