| Výška stolu (mm) | 120 |
| Řezná délka (mm) | 330 |
| Řezná výška (mm) | 25 - 140 |
| Počet nožů | 2 |
| Hmotnost (Kg): | 41.00 |
| Rozměry (cm): | 79 x 26 x 56.2 |
| Rozměry balení (cm): | 83.5 x 29.5 x 59.5 |
| Obj. č.: | 5908501900 |
Štípačka kamene Scheppach HSC 130 je ideálním pomocníkem pro přesné dělení desek, obrubníků, dlaždic, zámkové dlažby a dalších podobných materiálů. Její lehké, ale mimořádně stabilní provedení zajišťuje snadnou manipulaci a čisté řezy bez zbytečné námahy.
Díky odolné konstrukci se můžete spolehnout na dlouhou životnost i při častém používání. Speciálně navržené výměnné nože mají vysokou trvanlivost a lze je rychle otočit, čímž se jejich životnost výrazně prodlužuje. Odpružený stůl se stará o rovné a čisté řezy, zatímco nastavitelná výška štípání pomocí centrální šroubovice umožňuje přizpůsobit práci konkrétním potřebám.
Pro snadnou manipulaci je štípačka vybavena kolečky a přepravním madlem. Výsledkem je stroj, který usnadní práci a zajistí skvělé výsledky při každém použití.
Scheppach svým zákazníkům zároveň poskytuje širokou servisní síť, jejíž nedílnou součástí je i naše společnost.
Bližší informace o záručních podmínkách naleznete zde.

| Výrobce | Scheppach |
| Výška stolu | 120 mm |
| Řezná délka | 330 mm |
| Řezná výška | 25 - 140 mm |
| Počet nožů | 2 |