Řezačka Scheppach HSM 3500 je výborným pomocníkem všech profesionálních řemeslníků nebo náročných kutilů pracujících často s kamenem či dlažbou velkého formátu. Silný motor 2200 W s tepelnou ochranou si hravě poradí s řezáním keramické dlažby, žuly, mramoru, cihel apod. Zásadní výhodou je velká délka řezu 700 mm podél hrany (nebo 535 mm diagonálně), což této řezačce umožňuje pracovat i s velmi oblíbenými velkoformátovými dlaždicemi. Řezačka je osazena kvalitním diamantovým kotoučem o průměru 360 mm určeným pro mokré řezy. Řezná hlava se dá plynule nastavit v úhlu od 0° do 45°. Pracovní stůl je vybaven pojezdovými kolečky s ložisky, dovolující velmi hladký pohyb. Stůl je vybaven neklouzavou pogumovanou vrstvou a přesným úhlovým a podélným dorazem se stupnicí. Chlazení řezného kotouče vodou a bezprašnou práci zajišťuje integrované čerpadlo. Výhodou je i velká jímka na vodu. Stroj je vybaven nejmodernější bezpečnostní ochranou proti úrazu elektrickým proudem a rovněž zásuvka je vybavena proudovým chráničem. Pro snadný transport je stroj vybaven kolečky a skládacím podstavcem.
| Příkon (W): | 2200 |
|---|---|
| Vnitřní průměr kotouče (mm): | 25.4 |
| Úhel natočení kotouče (°): | 0-45 |
| Prořez 90° (mm): | 110 |
| Prořez 45° (mm): | 72 |
| Max. délka řezu (mm): | 700 |
| Integrované vodní čerpadlo | Ano |
Hmotnost brutto: 88.00 kg
Hmotnost netto: 72.00 kg
| Výrobce | Scheppach |
| Typ motoru | 230V, 50Hz |
| Příkon | 2200 W |
| Průměr kotouče | 360 mm |
| Vnitřní průměr kotouče | 25.4 mm |
| Úhel natočení kotouče | 0-45 ° |
| Rozměr stolu | 535 x 430 mm |
| Prořez 90° | 110 mm |
| Prořez 45° | 72 mm |
| Max. délka řezu | 700 mm |
| Integrované vodní čerpadlo | Ano |