| Typ motoru | 230 V, 50 Hz |
| Rozměr brusného kotouče (mm) | 250x50, zrnitost 220 |
| Rozměr honovacího kotouče (mm) | 200 x 30 |
| Otáčky kotouče (ot/min) | 115 |
| Příkon (W) | 200 |
| Hmotnost (Kg): | 11.20 |
| Rozměry (cm): | 48 x 32 x 40 |
| Rozměry balení (cm): | 39 x 38 x 39 |
| Obj. č.: | 5903206901 |
Profesionální brousící systém Scheppach Tiger 7000 S se hodí výborně jak pro domácí dílny, tak i pro menší provozovny a dílny, které vyžadují perfektní ostrost svých nástrojů. Na ovládání brousícího systému Scheppach je skvělé, že díky jednoduchému ovládání a systému přípravků může nástroj dokonale nabrousit i úplný začátečník a uchránit tak mnohdy drahé nástroje před zničením. Základem pro správně nabroušené ostří je speciální široký kámen o průměru 250 mm, který v sobě, pro ještě dokonalejší funkci, obsahuje mikročástice oxidu hliníku. Můžete tak, vedle běžných materiálů, brousit i ostří z tvrdokovu. Pro zahlazení všech mikrootřepů a docílení perfektního výsledku slouží vyměnitelný honovací kožený kotouč. Tělo samotného stroje a uložení kotoučů je velmi stabilní, indukční motor je moderní bezuhlíkové konstrukce, takže je výkonný, bezúdržbový a velmi tichý. Nádoba na vodu je vyrobena z pevného, netříštivého plastu. Stroj je opatřen gumovými nožičkami. Jako standardní příslušenství je dodáván úhloměr, přípravek na broušení rovných ostří a abrazívní pasta. Velké množství dalších přípravků lze potom dle potřeby dokoupit.
| Výrobce | Scheppach |
| Typ motoru | 230 V, 50 Hz |
| Rozměr brusného kotouče | 250x50, zrnitost 220 mm |
| Rozměr honovacího kotouče | 200 x 30 mm |
| Otáčky kotouče | 115 ot/min |
| Příkon | 200 W |